TOPlist

Kulturní a sportovní akce

LETŇÁK - Chata na prodej

Pátek 17.07.2020 21:30 - 23:30
Místo konání: Humpolec, Zahrada muzea, Dolní náměstí 253

MěKIS v Humpolci vás zve na  letní kino v Zahradě muzea. Každý pátek budete mít možnost zajít do našeho letního kina na nejlepší filmy sezóny! 

Dnes Vás čeká film Chata na prodej. 

Rodiče prodávají starou chatu, pro kterou už nemají využití. Před předáním chaty novému majiteli se však matka (Ivana Chýlková) rozhodne uspořádat poslední pořádnou rodinnou slezinu. Zbytek příbuzenstva neprojevuje přílišné nadšení, tahle setkání bývají vždy dost náročná. Děda (Jan Kačer) už je duchem spíše nepřítomen, otec (David Vávra) tyto akce odmítá, syn (Jan Strejcovský) je věčně přiopilý a ironicky glosuje svět kolem sebe včetně rozpadajícího se vztahu s přítelkyní (Judit Bárdos). Babička (Jana Synková) je specialistkou na upřímné dotazy, které ostatní přivádějí přinejmenším do rozpaků. Nevyrovnaná dcera (Tereza Voříšková) na chatu přibere svého úspěšného německého přítele (Michael Pitthan), který se jediný na rodinný výlet těší, protože neví, do čeho jde. Naděje na idylický víkend na samotě u lesa rychle skončí, ale opravdové dobrodružství začne těsně nad ránem, když rodina zjistí, že se kamsi vytratil dědeček. Stopy vedou do lesa…

Špičková technika, devítimetrové plátno, pohodlné polstrované posezení, VIP lehátka a v případě zimy a mokra zajistíme teplo a sucho :-). 

Občerstvení zajištěno.

Vstupné: 80 Kč v předprodeji v infocentru, 100 Kč na místě. Zahradu otevíráme hodinu před promítáním.