TOPlist

Kulturní a sportovní akce

Manuál zralé ženy - Halina Pawlowská

Středa 01.04.2020 19:00
Místo konání: Humpolec, divadelní scéna kina

TATO AKCE JE PŘELOŽENA NA TERMÍN 8.6.2020.

Vstupenky zakoupené na tuto akci zůstávají v platnosti na nově uvedený termín. Pokud se vám termín nehodí, můžete vstupenky vrátit dle postupu, který zveřejnil prodejce vstupenek: https://www.ticketstream.cz/stranka/zruseni-akci-od-10-3-2020

Halina Pawlowská - je spisovatelka a scénáristka, ale i výborná vypravěčka. Její pořady jsou nabité humorem a nebrání se ani diskuzím s přítomným publikem.

Chcete být obletovaná, krásná, věčně mladá? Poslechněte si milostné příběhy, které vás inspirují, zasmějte se erotickým zkušenostem ostatních, samy se zeptejte na všechno, co vás zajímá a nechte si poradit! A hlavně se přijďte zasmát! Manuál zralé ženy je určen ženám od dvanácti do sta let, je ale i pro muže, protože právě díky manuálu budou lépe rozumět svým partnerkám a možná i sami sobě. Není nic špatného na tom být zralá žena, i když slovo "zralá" mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat…

Zralost je báječná! Buď z toho důvodu, že si můžete gratulovat, že jste se dožili už pěkného počtu let, anebo proto, že jste sice ještě velice mladí, ale jste jedinci s moudrým pohledem na svět.

Vstupné: 350 Kč, předprodej vstupenek: infocentrum Humpolec. Vstupenky si můžete rezervovat online v síti  Ticketstream.