TOPlist

Kulturní a sportovní akce

Skleněný strop

Pátek 01.11.2019 - Sobota 30.11.2019
Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina Humpolec

S velkou radostí oznamujeme, že se nám podařilo pro vás zajistit divadelní přestavení SKLENĚNÝ STROP. Jedná se o velmi silný kus z repertoáru divadla Ungelt, v hlavních rolích uvidíte Jiřího Langmajera a Tatianu Vilhelmovou. Česká premiéra byla v květnu roku 2018. My máme představení objednané a přislíbené na listopad 2019, (ANO, OPRAVDU AŽ V ROCE 2019!) přesto jsme jedno z prvních měst, kde se toto úchvatné divadlo objeví! (Přesný termín ještě nemáme potvrzený, bude to některý den v listopadu 2019). 

David Hare - Skleněný strop:  Dva rozdílné světy, dva nesmiřitelné přístupy k životu a jeden společný pocit viny, kterého se nejde zbavit. Fascinující střet dvou silných osobností, které se nedokáží přestat milovat, ačkoli je všechno proti. Hrají Tatiana Vilhelmová a Jiří Langmajer, Vincent Navrátil/Vladimír Pokorný.  Režie Vít Vencl. 
Pořadatel akce: MěKIS v Humpolci.

Recenze i-divadlo: 80%. Brilantní výkony Tatiany Vilhelmové a Jiřího Langmajera vás přikovají do sedačky, místy vám oči zvlhnou dojetím. Kapesníčky s sebou. Není to komedie. Je to silný životní příběh.
V našem divadelním sále jste ze stejné dílny (divadlo Ungelt) viděli také Deštivé dny s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem. 

více info o představení časem..