TOPlist

Kulturní a sportovní akce

THE BACKWARDS – World Beatles Show

Středa 26.02.2020 19:30
Místo konání: Humpolec, divadelní scéna kina

****POZOR!!! **** ZMĚNA TERMÍNU!!!! ***** KONCERT SE KONÁ 26.2.2020 !!!

MěKIS v Humpolci vás zve na koncert: Kapela THE BACKWARDS se ve svém vystoupení představí s novým projektem BEATLES SOLO YEARS. Na koncertu zazní kromě největších hitů slavné kapely průřez nejznámější songy jednotlivých členů kapely Beatles, které vznikly po rozpadu legendárního bandu. Strhující výlet do hudební minulosti plné nezapomenutelných hitů pro několik generací fanoušků Beatles čeká na všechny návštěvníky koncertů kapely The Backwards.

Na koncertě zazní kromě jiných také skladby: Woman, Stand By Me, Hope Of Deliverance, My Sweet Lord, Got My Mind Set On You, La-De-Da, Mull Of Kintyre atd.

Úspěch bandu, který je bezesporu jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Známými se stali také díky účinkování v hudebně – zábavných pořadech všech našich i slovenských televizí. Kromě mnoha turné po USA, pravidelného koncertování v Čechách a na Slovensku, kapela hrála také po celé Evropě, a dokonce i v africké Keni. Kapela koncertovala i v Liverpoolu ve slavném Cavern clubu, kolébce Beatles. The Backwards nemají pouze dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají také na image, stage look, souhru a produkci.
Pro znalce a muzikanty je také nesmírně přitažlivý fakt, že kapela pro co nejvěrnější zvuk používá stejnou hudební aparaturu a modely hudebních nástrojů kvalitních značek jako Vox, Rickenbacker, Gretsch, Höfner, Ludwig atd.

Složení kapely:
John Lennon – Dalibor Štroncer 
Paul McCartney – Miroslav Džunko 
George Harrison – František Suchanský  
Ringo Starr – Daniel Škorvaga 

Vstupné: 380 Kč. Předprodej vstupenek od 2.12.2019 v infocentru Humpolec. Online rezervace zde (pod plakátem).  

Vstupenky zakoupené s původním datem 28.2. jsou v platnosti, nemusíte je měnit. Můžete si sami opravit datum na 26.2. Děkujeme za pochopení. 


Online rezervace