TOPlist

Kulturní a sportovní akce

Travesti show - Nemocnice na pokraji zkázy

Pondělí 04.01.2021
Místo konání: Humpolec, Divadelní scéna kina Humpolec

Oblíbená travesti show přijíždí znovu do našeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou - to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,

Více informací : Facebook : techtle mechtle revue a www.techtlemechtlerevue.cz

Toto představení je přesunuté z původního termínu 21.9.2020. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti na nový termín 4.1.2020. 

Vstupné : 320,-Kč v předprodeji, před představením 340 Kč. Prodej vstupenek od 1.6.2020 v infocentru Humpolec.
Online rezervace a online prodej vstupenek zde: 

Oblíbená travesti show přijíždí znovu do našeho města, tentokrát s novým zábavným pořadem nazvaným ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70ti kostýmů a divadelní scénou - to je ,,NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY,,. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky je aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou a většina jejich pořadů je vyprodána dlouho dopředu. Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně. 

Více informací : Facebook : techtle mechtle revue a www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupné : 320,-Kč v předprodeji, před představením 340 Kč. Prodej vstupenek od 1.6.2020 v infocentru Humpolec.
Online rezervace a online prodej vstupenek zde: