TOPlist

Aktuality

Cesta za pokladem

23.10.2020
Infocentrum Humpolec připravilo pro všechny malé průzkumníky a jejich rodiče zábavně vzdělávací akci Cesta za pokladem. Nenavštívíte při ní žádnou vnitřní ani vnější kulturní či sportovní událost, a přesto si užijete pěkný den, aniž byste porušili "covidové" opatření. Cestu za pokladem jsme chtěli spustit na Den infocenter, který se měl konat v sobotu 24.10., ale bohužel byl také odvolán. A protože poklad - odměna pro ty, kteří zvládnou všechny úkoly po cestě, se už teď v infocentru třese nedočkavostí a těší se na své objevitele, rozhodli jsme se, že akci spustíme! A to už v pátek 23. října!
A co vás čeká?
Projdete se městem, parky i přírodou za městem - ale jinak, než když chvátáte do školy nebo do práce - objevíte něco, čeho jste si dříve nevšimli, dozvíte se, co jste nevěděli, zažijete, co jste nezažili! Tak nezapomeňte! Velká cesta za pokladem začíná v pátek 23.10. a potrvá celý měsíc listopad!
 
A jak to bude probíhat?
Od pátku 23.10. jsou v "letákové" chodbičce u vchodu do infocentra připravené hrací plány, které si můžete vyzvednout. (Pozor, v pátek je chodbička otevřená jen do 14 hodin a potom zase v pondělí.)
Nemůžeme se vám věnovat osobně, ale v herním plánu jsou pravidla a pokud máte ještě další dotazy, pište nám do komentáře na facebook, obratem vám odpovíme. 
 
Hra je vhodná pro děti (a dospělé) od 6 let. 
 
Hra je aktivní až do konce listopadu, pro odměnu za správné řešení si přijďte do infocentra, ale až po uvolnění současných opatření. 
 
Co potřebujete s sebou? Průzkumnického ducha, sváču do baťůžku a tužku, abyste si vše mohli zapsat. 
Vhodné pro zvídavé rodiny, bystré děti a hravé rodiče.