TOPlist

Aktuality

Cesta za pokladem

24.11.2020
Infocentrum Humpolec připravilo pro všechny malé průzkumníky a jejich rodiče zábavně vzdělávací akci Cesta za pokladem. Nenavštívíte při ní žádnou vnitřní ani vnější kulturní či sportovní událost, a přesto si užijete pěkný den, aniž byste porušili "covidové" opatření. 
Hra je vhodná pro zvídavé rodiny, bystré děti a hravé rodiče. 
  • A co vás čeká?
Projdete se městem, parky i přírodou za městem - ale jinak, než když chvátáte do školy nebo do práce - objevíte něco, čeho jste si dříve nevšimli, dozvíte se, co jste nevěděli, zažijete, co jste nezažili! 
 
  • Co potřebujete s sebou?
Průzkumnického ducha, sváču do baťůžku a tužku či fix, abyste si vše mohli zapsat. 
 
  • A jak to probíhá?
Herní plány budou k dispozici ještě v tomto týdnu (do 30.11.) a můžete si je vyzvednout v chodbičce infocentra. (Pozor, v pátek je chodbička otevřená jen do 14 hodin).
Nemůžeme se vám věnovat osobně, ale v herním plánu jsou pravidla a pokud máte ještě další dotazy, pište nám do komentáře na facebook, obratem vám odpovíme. 
 
Pro odměnu za správné řešení si přijďte do infocentra v otevírací době (stejně jako úřady je otevřeno PO 8-13 a ST 12-17 hod). Poklad pro děti bude k dispozici i v prosinci až do konce roku - není tedy třeba nikterak pospíchat. Vzhledem k aktuálním omezením smí do prostoru infocentra pouze jedna osoba (případně jedna dospělá osoba s dětmi).