TOPlist

Aktuality

MAJÁLES V HUMPOLCI - fotky

02.06.2018

19. ročník Majálesu je za námi, a velmi se vydařil! 
Výběrem kapel jsme se trefili do vkusu diváků, protože náměstí bylo zaplněné od  začátku až do konce, děti se vyřádili s úžasným Ádou Dudkem a dospělí si užili pohotového Pokáče a Voxela, pohodáře z Radečka, drsňáky Highligt a vtipného Jakuba Děkana.
Sluníčko svítilo,  lidi se usmívali, klobásky voněly a pivko teklo proudem.
Supr den a supr noc - podívejte se na fotky! :-) 

Děkujeme všem partnerům, kteří i v letošním roce podpořili Majáles:  DDL Lukavec, Bezpečnostní agentura Armatus, Pizzerie Zanzibar, Reality 11, Technické služby Humpolec, Vysočina media Events. 

16:00 pro děti: Veselé kreslení s Ádou Dudkem - Adolf Dudek je známý český ilustrátor dětských knížek, pokud nějakou nemáte doma v dětském pokoji, určitě se podívejte do městské knihovny na jeho veselé a vtipné ilustrace. Kromě kreslení však Áda pořádá i představení pro děti, kde se snaží vtipným způsobem naučit děti kreslit. Dokáže být velmi přesvědčivý a děti ho milují. Vyláká na jeviště a rozdovádí i toho největšího stydlína a mamánka! Budete žasnout, jak úžasně umí vaše děti kreslit pod vedením Ády Dudka! :-)
Během odpoledne bude také představen projekt na.co.kolo. Oranžová kola již brzy "zaplaví" město, a vy si je budete moci zdarma půjčit a popojet, kam budete potřebovat...
17:00 Pokáč - představte si prosluněné letní odpoledne, posedáváte na námku, usrkáváte drink a posloucháte pohodové songy tohoto sympaťáka. Hravé texty jsou jeho doménou a popisuje autentické události a situace, do kterých jste se určitě dostali i vy. Těšte se na jeho "Vymlácený entry", "Máme doma kočku" nebo "Rád chodím na poštu".
18:30 Highlight - O půl sedmé humpolecké náměstí zaduní. Vystoupí humpolecká kapela, kterou možná znáte pod jejím dřívějším názvem Going down. "Hrajeme energeticky pozitivní hudbu, něco mezi crossoverem, grunge a alternativním rockem" říká frontman kapely Albert Kortiš.
20:00 O5 a Radeček - stálice české hudební scény, hrají již bezmála 25 let. Také se vám zdá jejich písnička Vloupám se silně návyková? Už si ji broukáte?
21:30 Voxel - Václav Lebeda, teprve pětadvacetiletý chlápek, a už má na svém hudebním kontě spoustu ocenění - objev roku na Hudebních cenách Óčka, 2. a o rok později 1. místo jako Hvězda internetu v Českém slavíku Mattoni, nominace na objev roku v soutěži Anděl 2014..koncertoval také s Pokáčem a Radečkem.
23:00 Jakub Děkan - zpíval postupně s UDG, Rybičkami 48, Marpem, ATMO Music a v současné době vystupuje se svojí kapelou Jakub Děkan & band. Počet shlédnutí jeho písniček Děda a Co bejvávalo, už není se na youtube počítá v milionech. 

 

Pamatujete se na stavebnici SEVA? hráli jsme si s ní snad všichni, vždyť u nás funguje už od roku 1959! Přijďte si zavzpomínat a nebo ukázat svým potomkům, co všechno z ní jde vyrobit! Staňte se konstruktéry, designéry, zámečníky, staviteli....odhoďte starosti s nákupy, vařením, sekáním trávy...a popusťte uzdu svojí fantazii! Kdy a kde? No přece na Majálesu, v pátek 25.5. na Horním náměstí v Humpolci! Nově do programu přidáváme ještě SEVU! Na náměstí bude pro vás připravený bazének, sice bez vody, ale plný stavebnice SEVA a koberec s obrázky města a silnic, kde budete drandit se svými jedinečnými výtvory. Navíc tu bude ještě stavebnice BLOK. 

Přijďte si hrát na Majáles! Stavebnice tu pro vás bude od 16 hodin do...dokud vás to bude bavit.:-)

 

Na této akci bude pořizovaná fotodokumentace. Návštěvníci akce souhlasí se zveřejněním fotografií jejich osoby z této akce na webových stránkách a facebooku pořadatele.