TOPlist

Aktuality

Na hradě Orlík se stane zločin!

13.07.2022

Buďte u toho!!! 

Malé divadlo Kolín, MěKIS Humpolec a Castrum o.p.s. vás zvou na kousavou crazy komedii Zločin na Lipnici aneb Dracula je zpět!, která se bude konat ve středu, 20/7 2022 od 20:00.

Kdysi...na transylvánský hrad přijíždí právník Jonathan Harker, aby zprostředkoval koupi domu v Londýně pro podivínského hraběte Draculu. Netuší však, že se jeho služební cesta se změní v horor - ČESKOSLOVENSKÝ HOROR HRABĚ DRAKULA S DÉMONICKÝM ILJOU RACKEM V HLAVNÍ ROLI 

Dnes... ...na český hrad přijíždí parta divadelníků, aby tu natočila amatérský film inspirovaný Stokerovým románem Dracula. Jenže nikdo z nich netuší, že realita onoho podzimního víkendu bude nakonec tarantinovsky jiná...Autorská komedie napsaná mladým talentovaným kolínským hercům přímo na tělo, aby se mohli konečně do něčeho pořádně zakousnout a předvedli své umění. Budiž jim ke cti, že se s tímto úkolem poprali srdnatě, nemilosrdně a do poslední kapky krve.

Čeká vás velmi vtipná komedie a hororovými prvky. Možná se uchecháte k smrti, místy vám bude stydnout krev v žilách a po cestě z hradu Orlík budete v dlaních pevně svírat stroužek česneku a děsit se zašumění křídel v ztemnělé noci. Drakula je tu!

Divadelní představení čerpá také z vynikajícího československého hororu HRABĚ DRAKULA. Není to nutné, ale je dobré vidět film před divadlem, aby vám neunikl sebemenší detail z divadelního představení. Proto jsme pro vás připravili upírský balíček - vstupenka na divadlo vám platí zároveň jako vstupenka na film.

Takže: 

  • 150 Kč - divadlo Zločin na Lipnici aneb Dracula je zpět! 
  •   50 Kč - film Hrabě Dracula
  • UPÍRSKÝ BALÍČEK: 150 Kč divadlo i film dohromady.

předprodej vstupenek: UPÍRSKÝ BALÍČEK - infocentrum Humpolec, nebo prodej  na místě před představením (hrad Orlík). 

 

 

Fotogalerie: Drakula


Celá fotogalerie »