TOPlist

Aktuality

Pěvecká dílna Ivy Vostárkové

22.06.2022

Chcete se ještě víc naučit zpívat? Chcete poznat svůj hlas a sami sebe? Přijďte na pěveckou dílnu s Ivou Vostárkovou! Naučíte se pracovat se svým hlasem, s tónem. Nejprve bude "rozcvička", která vás naladí, dostane do varu, budete halekat, hopsat, uvolňovat tělo..pak se zklidníte a "ladíte", posloucháte sami sebe, vnímáte svůj hlas..a pak se spojíte s ostatními ve sboru. 

Kdo je Ivana Vostárková?

Působí jako hlasová pedagožka na DAMU, vyučuje zde také psychologii a kulturu sociální komunikace. Jako lektorka vede semináře zaměřené na práci s hlasem jak pro hlasové profesionály (divadelníky, zpěváky, moderátory - ČT, Čro), tak pro pedagogy, právníky, manažery, psychology, muzikoterapeuty a další profese. Věnuje se individuálnímu vedení zpěváků (Aneta Langerová, Lenka Dusilová, David Koller, Jan Budař, Mikolas Josef a jiní).

Její práce se zaměřuje také na oblast terapeutickou, věnuje se hlasové analýze a psychosomatickým souvislostem. Tato práce jí umožňuje nalézat širší souvislosti mezi rozmanitými oblastmi našeho bytí.
Ti, kdo přicházejí pouze pro rozvoj svých hlasových schopností, se brzy začnou proměňovat po všech svých stránkách. Vede lidi ke schopnosti se otevřít, pravdivě se na sebe podívat, zjistit jak se sebou nakládáme, jak se sámi k sobě chováme.

 Vše se bude odehrávat v centru Mikádo, v případě pěkného počasí i v Zahradě muzea.
 

Časový harmonogram: 

  • pátek: 17:00 - 19:00
  • sobota: 9:00 - 17:00
  • neděle: 9:00 - 16:00

Cena kurzu: 2000 Kč/osoba.

Objednat a zaplatit kurz můžete v infocentru Humpolec do 30.6.2022