TOPlist

Aktuality

S KOLEM KOLEM HUMPOLCE - jak to dopadlo

14.06.2020

13. ročník sportovně relaxační akce S KOLEM KOLEM HUMPOLCE je úspěšně za námi. V sobotu 13.6.2020, když na věži kostela sv. Mikuláše odbila druhá hodina, vyrazil pestrobarevný peloton závodníků a pohodářů vstříc dobrodružství, která jej čekala na dvou připravených trasách - 34 a 20 km dlouhých. Cesta terénem byla poměrně obtížná, lesní cesty poničené technikou, podmáčené a plné kaluží, na trase se objevil i spadlý strom, který bylo třeba překonat a na některých místech bylo poničené značení, všichni cyklisté však projevili dobrodružnou povahu a sportovního ducha a trasu zvládli s úsměvem. 

Děkujeme také všem partnerům, kteří naši akci podpořili: Rodinný pivovar Bernard, Velkoobchod Růže, Koupaliště Žabák, Elektrocentrum Maryška, Party House Tennessee, Turbopizza, Hotel Kotyza, Školní statek Humpolec a Vodak Humpolec.

Velký dík patří také Policii ČR, obv. oddělení Humpolec a Sboru dobrovolných hasičů Humpolec za perfektní spolupráci při organizaci startu. 

A samozřejmě vám všem, účastníkům závodu děkujeme za to, že jste do toho šli s námi, v  letošním roce stálo na startu 209 závodníků a pohodářů! To je absolutně největší účast v historii této akce. Vážíme si toho a už teď se těšíme na 14. ročník, který se bude konat v  sobotu 12.6.2021!

výsledková listina zde

fotky zde

video ze startu zde

mapa trasy zde