TOPlist

Aktuality

S kolem kolem Humpolce

11.06.2020

Už za pár dní se sejdeme všichni na Horním náměstí, abychom odstartovali 13. ročník oblíbeného cyklozávodu/výletu S KOLEM KOLEM HUMPOLCE. Finišujeme s přípravami, obě trasy jsou několikrát projeté, promyšlené, upravené...prostě vymazlené. Pojedete po silnici, ale i lesem a po poli, čekají vás romantické výhledy, adrenalinové sjezdy, tajuplné lesní cestičky i úseky, kde možná trošku propotíte tričko. Rozhodně se dostanete do míst kousek za Humpolcem, kde jste ještě nikdy nebyli :-). Některé cesty pomalu zanikají, tak jsme v neděli dopoledne vyrazili s křovinořezem a trošku jsme je upravili, aby vás kopřivy nepálily do stehen. Čeká vás zelená dálnice :-).

O tom, že se těšíte i vy, svědčí fakt, že v současné době je on-line zaregistrováno 99 závodníků i pohodářů! (rekord v on-line registraci v historii závodu :-)) Můžete se registrovat i v den závodu, v sobotu 13.6. na Horním náměstí, a to už od 9 hodin od rána. Při registraci dostanete mapku s oběma trasami, a můžete si je ještě před obědem v klidu prostudovat! 

 

Veký dík patří také partnerům, kteří naši akci podpořili: Rodinný pivovar Bernard, Elektrocentrum Maryška, Školní statek Humpolec, Velkoobchod Růže, TurboPizza, Burger bar Tennessee, Hotel Kotyza, Koupaliště Žabák a Vodak Humpolec.

Další info o akci najdete zde..