TOPlist

Skákací boty

HOPSA HEJSA DO HUMPOLCE!

Pod tímto názvem MěKIS v Humpolci nabízí novu zážitkovou atraktivitu. Přijďte si vyzkoušet tuto zábavnou adrenalinovou záležitost - Skákací boty.

Na těchto botách mohou dovádět děti i dospělí, muži i ženy, sportovci i "lenoši". Každému z vás tento zážitek navodí dobrou náladu a přinese báječný euforický pocit.
Neexistuje zde žádné věkové omezení. Na skákacích botách může skákat každý, kdo se vejde do váhové kategorie 30 - 120 kg. 

Na skákacích botách se naučí pohybovat každý. I když to na první pohled vypadá složitě a nebezpečně, opak je pravdou. Během 5 minut už dokážete dělat první krůčky, kroky a za chvíli začnete přirozeně poskakovat a skákat. 

Vyzkoušejte to! Objednejte si naše skákací boty a zažijete spoustu zábavy. Nebojte se, vše vám ukážeme a vysvětlíme. Běhat a skákat se dá prakticky kdekoliv, venku i ve vnitřních prostorách, nejlepší je ovšem pevný rovný podklad (parkoviště, pěší zóny, zpevněné cesty...). Můžete přijít sami nebo si vytvořit skupinku  - ve více skokanech se to lépe skáče.  

Pokud jste rozhodnutí skákání vyzkoušet, zavolejte na tel: 565 532 479 a domluvte si svoje první skákání.
Na kvalitních skákacích botách Poweriser, které půjčujeme, vám půjde skákání samo! 

Cena: 300 Kč/osoba/hodina

Chcete něco extra na vaši narozeninovou párty? Objednejte si nás! Přijedeme k vám, zaskáčete si, zažijete spoustu legrace a uvidíte, že na tyto narozeniny nezapomenete!

Chcete dát někomu originální dárek? Zavolejte nám a připravíme vám dárkový poukaz na skákací boty podle vašich představ.

Vaše firma pořádá oslavu, team building, atd? Objednejte si nás! Že to pro vás není? Že je to pro ty mladší? Že se bojíte pádu? Že si nechcete polámat kosti? Opak je pravdou - Na našich botách skákala 80i letá paní a 120 kg chlapák  a oba  byli nadšeni! Dosud šlo skákání všem výborně a snadno - ani vy nebudete výjimkou!

Pořádáte dětský den, oslavu ve vaší obci, pouť, atd? - Objednejte si nás! Uvidíte, že se všichni výborně pobaví a vy sklidíte pochvalu za to, že jsme vaši akci zpestřili!

Vaše firma pořádá akci a vy chcete roznést letáky? Zavolejte si naše instruktory! Na skákacích botách jsou rychlí, jsou všude vidět, jsou zábavní. Informace o vaší akci se k lidem dostane rychle, vtipně a netradičně. 

Jak si nás objednat? 

Zavolejte na tel: 565 532 479  a vše si domluvíme. Přijedeme k vám s 10 páry skákacích bot pro různé váhové kategorie a vše vám ukážeme, vysvětlíme a naučíme vás skákat. 
Cena: 3000 Kč za 2 hodiny + 10 párů bot 
+ doprava 5 Kč/km. Za každou další započatou hodinu 1000 Kč.
 

Doporučení: 
Minimální doba jednoho skokana na botách je 30 minut. Ze zkušenosti víme, že po počátečním ostychu skokani většinou chtějí na botách zůstat déle, jednou se nám dokonce stalo, že skokan nesundal boty z nohou celé tři hodiny!:-). Proto je vhodné objednat si nás dobu ne kratší než 2 hodiny, aby si boty mohlo vyzkoušet co nejvíce osob.

Už jste to vyzkoušeli? Pak se určitě najdete na fotkách v naší fotogalerii z lekcí skákání! 

Najdete nás také na Hopsa hejsa do Humpolce

Video z ukázkové exhibice v Humpolci ze dne 23.7.2012

Fotodokumentace z EXHIBICE NA SKÁKACÍCH BOTÁCH v pondělí 23.7. v 18:00.

Tento projekt byl podpořen Fondem Vysočiny (název Grantového programu: Doprovodná infrastruktura cestovního ruchu 2012 - zážitková turistika)

Skákání na skákacích botách je na vlastní nebezpečí.