TOPlist

Program kina

PŘIPRAVUJEME: VEČÍREK

Středa 27.01.2021
Místo konání: Humpolec, Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91

Sraz bývalých spolužáků přináší vždy řadu zajímavých situací, které se už před lety Michal Suchánek rozhodl sepsat do scénáře divadelní hry. Podívejte se na video z natáčení.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY FILMU FILM NA ČSFD

Během loňského léta natočil herec Michal Suchánek svůj režijní debut Večírek. Díky současné situaci si navíc mohl dovolit strávit na jeho střihu a postprodukčních pracích dostatek času tak, aby byl film stoprocentní. Komedie o setkání bývalých spolužáků, které ztvárnili například Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Marek Taclík nebo Karel Roden, tak čeká už jen na otevření kin.

Sraz bývalých spolužáků přináší vždy řadu zajímavých situací, které se už před lety Michal Suchánek rozhodl sepsat do scénáře divadelní hry. Nyní na jejím základu vystavěl filmový scénář a pasoval se do role režiséra celovečerního filmu. Během léta snímek Večírek natočil, na podzim sestříhal, a letos by jej rád dovedl do kin. Mezi spolužáky se objeví například i Karel Roden, Marek Taclík, Matěj Dadák, Nela Boudová či Miroslav Vladyka. Ten se k partičce přimotá jako řidič jejich autobusu. I on ve filmu vidí velký potenciál. „Jsem si jistý, že Večírek bude výborný film,“ řekl herec. „Nejlepší komedie,“ přisadil si Marek Taclík.

Přístupnost:
ANO


komedie
ČR

 

100 min

Falcon