TOPlist

FILMOVÝ KLUB

Filmový klub

Od 1. 5. 2023 v humpoleckém kině funguje Filmový klub.

Ve spolupráci s Asociací českých filmových klubů. ale i s dalšími distributory vám každý měsíc budeme přinášet vybrané kvalitní filmy, které rozhodně stojí za to zhlédnout na velkém plátně.

Promítání probíhá v obvyklých prostorách kina pomocí nejmodernějších technologií.

Na pokladně kina si můžete za 60 Kč koupit průkazku Asociace českých filmových klubů, se kterou získáte nejen slevu na veškerá promítání snímků FILMOVÉHO KLUBU HUMPOLEC, ale také do všech ostatních filmových klubů AČFK a také na spoustu dalších akcí po celé republice!

Sleva na vstupné vám bude poskytnuta při nákupu lístku přímo v pokladně kina oproti průkazce, z tohoto důvodu nelze slevu poskytnout při nákupu lístku on-line.


VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Všechny držitele průkazů navíc zařazujeme do věrnostního programu a tři nejvěrnějsí, tedy ti, co navštíví během roku nejvíce promítání FK HUMPOLEC, budou následnovně odměněni:

1.místo : 3 volné vstupenky do KINA HUMPOLEC na film dle vlastního výběru + obnovení průkazky AČFK na další kalendářní rok

2. místo: 2 volné vstupenky do KINA HUMPOLEC na film dle vlastního výběru + obnovení průkazky AČFK na další kalendářní rok

3.místo: 1 volná vstupenka do KINA HUMPOLEC na film dle vlastního výběru + obnovení průkazky AČFK na další kalendářní rok


V ÚNORU VÁM FILMOVÝ KLUB NABÍZÍ:


MAMACRUZ

Vtipné i dojemné „sex-positive“ drama o hledání tělesné i duševní svobody.Oddaná katolička Cruz prožila celý život podle pravidel, která jí vnutila rigidní španělská společnost. Denně chodí do kostela, uzavírá své tělo do korzetu, stará se o svého nemluvného manžela, pečuje o vnučku a strachuje se o dceru, která se snaží prosadit ve Vídni jako tanečnice. Stačí ale jeden náhodný klik na internetu a její život nabere úplně nový směr. Pornostránky, které zpočátku zděšeně ukrývá pod polštář, jsou začátkem cesty ke svobodě – těla, emocí, myšlení.

 

 


Komedie, Drama 15 84 minut ŠPANĚLSKO

ÚT 6/2 19:00 2D TITULKY 100 Kč