TOPlist

MIMIKINO

Kino s dětmi v kočárku? Proč ne! Vždy první středu v měsíci promítáme nové filmy pro mamky (nebo taťky, babičky, tety..) s dětmi. Když nestíháte jít do kina večer, promítáme pro vás dopoledne. A vaše dětičky si můžete vzít s sebou. Ty menší spí v kočárku v předsálí, ty větší si hrají na speciálním hracím koberci. Můžete si s sebou vzít hračky, jídlo, prostě vše, co potřebujete. 

Kávu si neberte. Tu vám tady uvaříme a doneseme ke stolečku :-) .

Promítání MIMIKINA probíha na Malé scéně (Mikádo).

Do sálu vezměte svého potomka i s kočárkem a můžete sledovat filmy, aniž byste se museli obávat, že bude rušit ostatní diváky – s tím se totiž počítá, děti tu mají všichni.

Promítáme se sníženou hladinou hluku a lehkém přítmí. 

Vstupné je 60 Kč a platí jen dospěláci. 

Těšíme se na Vás!


PROGRAM MIMIKINA

Ženy a život

Filmová komedie o lásce k bližnímu svému (i úlně cizímu).Eliška Králová je hodná holka. Možná až moc. V práci jí chybí ostré lokty, ve vztahu jí přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě mladé dámy se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním tenistou Petrem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné úmysly? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… Případně toho ženicha splašit jinde. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a maminka s tatínkem o blaho všech. Někdy pomůže náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně nemá…

 

 
 
 

 

 


Komedie, Romantický přístupný 87 minut ČR
ST 10/4 9:30 2D ČR 60 Kč