TOPlist

MIMIKINO

Kino s dětmi v kočárku? Proč ne! Vždy první středu v měsíci promítáme nové filmy pro mamky (nebo taťky, babičky, tety..) s dětmi. Když nestíháte jít do kina večer, promítáme pro vás dopoledne. A vaše dětičky si můžete vzít s sebou. Ty menší spí v kočárku v předsálí, ty větší si hrají na speciálním hracím koberci. Můžete si s sebou vzít hračky, jídlo, prostě vše, co potřebujete. 

Kávu si neberte. Tu vám tady uvaříme a doneseme ke stolečku :-) .

Do sálu vezměte svého potomka i s kočárkem a můžete sledovat filmy, aniž byste se museli obávat, že bude rušit ostatní diváky – s tím se totiž počítá, děti tu mají všichni.

Promítáme se sníženou hladinou hluku a lehkém přítmí. 

Vstupné je 60 Kč a platí jen dospěláci. 

Těšíme se na Vás!


PROGRAM MIMIKINA

7.6. 9:30

Ostrov

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze… Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Tomáš klus, Igor Orozovič, to je jen část hvězdné herecké sestavy nové rodinné komedie Přání k narozeninám. Scénář napsali Marta Ferencová a Adam Dvořák. Režie se ujala Marta Ferencová, která si diváky získala filmy Přání Ježíškovi či Příliš osobní známost.

Komedie přístupný 93 minut ČR

ST 7/6 9:30 2D ČR 60 Kč