TOPlist

MIMIKINO

Kino s dětmi v kočárku? Proč ne! Vždy první středu v měsíci promítáme nové filmy pro mamky (nebo taťky, babičky, tety..) s dětmi. Když nestíháte jít do kina večer, promítáme pro vás dopoledne. A vaše dětičky si můžete vzít s sebou. Ty menší spí v kočárku v předsálí, ty větší si hrají na speciálním hracím koberci. Můžete si s sebou vzít hračky, jídlo, prostě vše, co potřebujete. 

Kávu si neberte. Tu vám tady uvaříme a doneseme ke stolečku :-) .

Promítání MIMIKINA probíha na Malé scéně (Mikádo).

Do sálu vezměte svého potomka i s kočárkem a můžete sledovat filmy, aniž byste se museli obávat, že bude rušit ostatní diváky – s tím se totiž počítá, děti tu mají všichni.

Promítáme se sníženou hladinou hluku a lehkém přítmí. 

Vstupné je 60 Kč a platí jen dospěláci. 

Těšíme se na Vás!


PROGRAM MIMIKINA

Noemova archa

Zjistěte, co se dělo v podpalubí nejbájnější lodi na světě!


Jak je všem známo, na Noemovu archu mohl pouze jeden sameček a jedna samička každého druhu. Ale co když se o této tajné události dozvědí dva myšáci a ani jeden z nich se nehodlá vzdát svého místa? Vini a Tito jsou nerozluční parťáci, hudebníci do nepohody, kteří nemají v plánu se utopit. S pomocí důvtipného švába a velkého množství štěstí se snad nesmělému básníkovi Vinimu a okouzlujícímu kytaristovi Titovi podaří na Archu dostat a společně se prosadit mezi zvířátky všech velikostí a tvarů.

 

 


Animovaný, Rodinný přístupný 96 minut Brazílie, Indie

ST 10/7 9:30 2D DABING 60 Kč