TOPlist

Aktuality

Lyžařské běžecké stopy

17.01.2021

V současné době jsou podmínky pro běžecké lyžování v Humpolci a okolí ideální. Jsou upravené všechny tři trasy: 

  • Lipnice nad Sázavou
  • Kaliště, Záběhlice
  • Krasoňov

a městské okruhy:

  • Hadina
  • Rozkoš
  • Pod židákem

 

16.1.2021 (7:50)

Včera (pátek 15.1.) byly upraveny běžecké stopy na Kaliště, Záběhlice  a městské okruhy. V sobotu ráno je upravená trasa na Lipnici a odpoledne se bude upravovat směr Krasoňov.

15.1.2021

Poruchu na skútru se podařilo opravit a touto dobou (pátek 15.1. 14:30) je opravený skútr na cestě z Jihlavy, chlapi oblékají kombinézy a vyrážejí do terénu! Dnes bude upravená trasa do Kališť a městské okruhy (Hadina, Rozkoš a podle času Vilémov). Zítra ráno skútr vyráží směr Lipnice.
Sledujte náš facebook a naše webovky (www.infohumpolec.cz), sypeme sem aktuální informace, mapy, atd. Tak SKOL a všem běžkařům přejeme nezapomenutelné zážitky ve stopě!

13.1.2021

Úprava běžeckých tras je plánovaná na pátek 15.1.2021. Směry tras ještě neznáme, v plánu jsou městské okruhy, Kaliště, Lipnice. Sledujte naše stránky pro aktuální informace. 

9.1.2021

V sobotu 9.1.2021 byly upraveny následující trasy:

  • směr Kaliště, Proseč Záběhlice 22 km (od Humpolce k Jiřicím stopa vede přes oraniště, je lepší nastoupit do trasy už u Jiřic. 
  • směr Krasoňov - tato trasa není moc dobrá, je zde málo sněhu, často oranice a přes cestu popadané stromy. Cesta místy pro skutr nesjízdná. 

8.1.2021

Okruhy u města a jejich trasy:

7.1.2021

Tak jsme se konečně dočkali! Sníh je tu a všichni běžkaři se chystají do stopy a ptají se: Vyjede? Nevyjede? Zde je naše odpověď: ANO VYJEDE!

V pátek 8.1. v osm ráno vyrazí skútr upravit stopy na louce nad Rozkoší u Humpolce (cca 3 km okruh) a na závodišti Zlatá podkova (cca 2 km okruh). Přitom budou prozkoumány daší možnosti tras.

V pátek odpoledne přidáme zprávu o tom, zda je možné upravit další trasy. Sledujte naše stránky a náš facebook

více o běžeckých trasách v okolí Humpolce zde..

informace o půjčování lyží a běžek najdete zde...