TOPlist

AKTIVNÍ RODINA

Co je to Aktivní rodina

Nápad vytvořit v Humpolci projekt AKTIVNÍ RODINA jsme měli "v šuplíčku" více než rok a celou tu dobu jsme vymýšleli, tvořili, ladili..tak, aby celkový efekt byl co nejlepší, spravedlivý, dobře připravený, a hlavně, aby se líbil vám, dětem a  rodičům. V roce 2014 jsme spustili první ročník.

Oč tedy jde: V průběhu roku se bude konat spousta akcí, které jsou zaměřené na rodiny s dětmi. Rodina, která se zaregistruje v tomto projektu, získá  za každou  navštívenou akci jeden bod (samolepku, kterou si nalepí do své registrační karty). Pořadatelé jednotlivých akcí si poznamenají vaši návštěvu a i pro vaši kontrolu budou tyto údaje uvedené na stránkách www.infohumpolec.cz.
Kromě akcí, které se budou konat jen jednou v roce (Drakiáda, Karneval, atd.) jsou pro vás připravené ještě tzv. "bonusy", nebo-li cíle, které můžete navštívit během roku. I za ty získáte jeden bod. 

Na jaké typy akcí se můžete těšit? Snažili jsme se o co nejpestřejší nabídku, takže jsou pro vás připravené akce sportovního, kulturního i vzdělávacího charakteru, zábavné akce i výtvarné dílny, prostě vše, na co si vzpomenente. Akce konané pod hlavičkou projektu AKTIVNÍ RODINA poznáte snadno - plakáty a další výstupy spojené s jednotlivými akcemi budou vždy označené logem našeho projektu: 

Je jen na vás, kolik akcí navštívíte. Možná jen jednu, možná všechny. Zaleží na vašem rozhodnutí a vaší chuti něco s dětmi podniknout. Nejaktivnější rodina, tedy ta, která navštíví nejvíce akcí, bude na konci roku odměněna. A nebude to ledajaká odměna. Díky velké podpoře z řad humpoleckých podnikatelů už dnes víme, že odměny na prvním, druhém a třetím místě budou mít na konci minimálně tři nuly!
A co vás čeká, pokud se umístíte "na bedně"? Zájezd, aktivní pobyt nebo zážizek. Ideální dárek pro AKTIVNÍ RODINU!
Slavnostní večer s  kulturním programem a předáním cen vítězným rodinám bude pro registrované členy projektu AKTIVNÍ RODINA zdarma. Tato akce bude přístupná i veřejnosti. 


Samozřejmě, že akce v rámci projektu nejsou určeny JEN pro registrované rodiny. Všechny akce jsou určené pro širokou veřejnost, ale jen ti, kteří se zaregistrují v našem projektu, získají samolepku za účast a mají šanci na výhru! 

zpět